FANDOM


Showdown01Wu.jpg

Moneta Modliszki i Trzytonowa Tunika - Shen Gong Wu postawione w pierwszym pojedynku mistrzów.

Pojedynek Mistrzów – specjalny rodzaj walki. Dochodzi do niego wtedy, kiedy dwie lub więcej osób dotknie jednego, nie należącego do nikogo Shen Gong Wu. Osoba wyzywająca ustala zasady pojedynku, po czym wszyscy biorący w nim udział stawiają po jednym Wu (którego mogą użyć w walce). Zwycięzca pojedynku wygrywa swoje Wu, to, o które toczyła się walka oraz Wu przeciwnika. Na czas trwania Pojedynku Mistrzów gracze oraz ich towarzysze zostają jakby wyłączeni z rytmu świata. Otoczenie wokół walczących może się zmienić i przystosować specjalnie do danego wyzwania, zmieniają się także stroje czwórki Smoków, a niekiedy i ich przeciwników. Pojedynek rozpoczyna się wypowiedzeniem słów "Gong yi tan pai" przed obydwu przeciwników. Po zakończeniu Pojedynku wszystko wraca do poprzedniego stanu.</p>

Poniższa lista zawiera spis wszystkich pojedynków, które wystąpiły w serialu.

Pojedynki Mistrzów[edytuj]Edytuj

1 Podróż Tysiąca Mil (The Journey of a Thousand Miles)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Skakanie po kamieniach
Walka o Oko Mistrza Dashi
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Trzytonowa Tunika

Jack Spicer – Moneta Modliszki

Zwycięza Omi
2 Jak Skała! (Like a Rock!)
Pojedynek Clay kontra Jack Spicer – Łapanie rudzika
Walka o Pięść Tebigonga
Postawione

Shen Gong Wu

Clay – Oko Mistrza Dashi (nie użyte w walce)

Jack Spicer – Trzecia Ręka

Zwycięza Clay
3 Zaplątana Pajęczyna (Tangled Web)
Pojedynek Kimiko kontra Jack Spicer – Wspinaczka na górę
Walka o Małpią Buławę
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko – Pięść Tebigonga

Jack Spicer – JetBootsu

Zwycięza Jack Spicer
Pojedynek Kimiko kontra Jack Spicer – Bieganie po kamiennych ścieżkach
Walka o Złote Pazury Tygrysa
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko – Pajęczy Grzebień

Jack Spicer – Małpia Buława

Zwycięza Kimiko
4 Katnappé! (Katnappé!)
Pojedynek Omi kontra Katnappé – Zabawa w berka
Walka o Pałeczki Przemiany
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Złote Pazury Tygrysa

Katnappé – Pięść Tebigonga

Zwycięza Katnappé (w kilka sekund)
5 Shen Yi Bu (Shen Yi Bu)
Pierwsze Shen Yi Bu (z zamianami)
Pojedynek Raimundo kontra Tubbimura – Stanie na kamieniach
Walka o Opończę Cieni
Postawione

Shen Gong Wu

Raimundo – Trzytonowa Tunika i Oko Mistrza Dashi

Tubbimura – Pięść Tebigonga i Ostrze Zawieruchy

Zwycięza Raimundo
6 Kameleobot (Chameleon)
Pojedynek Kimiko (Kameleobot) kontra Jack Spicer – Skakanie po posągach
Walka o Hełm Jonga
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko (Kameleobot) – Trzecia Ręka

Jack Spicer – Pałeczki Przemiany (nie użyte wcale)

Zwycięza Jack Spicer
7 Pierścień Dziewięciu Smoków (Ring of the Nine Dragons)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Snowboard
Walka o Oko Sokoła
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Pierścień Dziewięciu Smoków

Jack Spicer – Trzecia Ręka

Zwycięza Jack Spicer
8 Noc Szafirowego Smoka (Night of the Sapphire Dragon)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Szukanie Shen Gong Wu
Walka o Szafirowego Smoka
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Moneta Modliszki

Jack Spicer – Oko Sokoła

Zwycięza Omi
9 Mój ziomal Omi (My Homey Omi)
Pierwszy Pojedynek Mistrzów Shen Yi Bu Den
Pojedynek Omi i Jermaine kontra Jack Spicer i jego Lokomorobot – Koszykówka
Walka o Ogon Węża
Postawione

Shen Gong Wu

Omi i Jermaine – Moneta Modliszki i Oko Sokoła

Jack Spicer i Lokomorobot – JetBootsu i Opończa Cieni

Zwycięza Omi i Jermaine
10 Wielki jak Teksas (Big as Texas)
Pojedynek Clay kontra Jack Spicer – Szukanie Shen Gong Wu w stogu siana
Walka o Gwiazdę Hanabi
Postawione

Shen Gong Wu

Clay – Ogon Węża

Jack Spicer – Ostrze Zawieruchy

Zwycięza Clay
11 Generalny Łomot (Royal Rumble)
Pojedynek Kimiko kontra Katnappé – Skakanie po aligatorach
Walka o Giętki Lotos
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko – Moneta Modliszki

Katnappé – Pajęczy Grzebień

Zwycięza Katnappé
Pojedynek Raimundo kontra Kameleobot – Zabawa w chowanego z Shen Gong Wu
Walka o Latawiec Longi
Postawione

Shen Gong Wu

Raimundo – Oko Sokoła

Kameleobot – Trzytonowa Tunika

Zwycięza Kameleobot
Pojedynek Clay kontra Tubbimura – Ściganie się na lodzie
Walka o Język Saipinga
Postawione

Shen Gong Wu

Clay – Ogon Węża

Tubbimura – Pałeczki Przemiany

Zwycięza Tubbimura
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Kto pierwszy dotrze do Shen Gong Wu

Dodatkowe wyzwanie – nie można wylać z niesionej szklanki ani kropli wody

Walka o Latarnię Sun Chi
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Gwiazda Hanabi (nie użyta w walce)

Jack Spicer – Małpia Buława

Zwycięza Omi
12 Mala Mala Jong (Mala Mala Jong)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Zbieranie żołędzi na czas
Walka o Serce Jonga
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – JetBootsu

Jack Spicer – Giętki Lotos

Zwycięza Jack Spicer
13 We własnej osobie (In the Flesh)
Pojedynek Raimundo kontra Jack Spicer – Zabawa w berka z latarnią
Walka o Odwracające Lustro
Postawione

Shen Gong Wu

Raimundo – Złote Pazury Tygrysa

Jack Spicer – Giętki Lotos

Zwycięza Raimundo
14 Przeszłe Dni (Days Past)
Pojedynek Omi kontra Dashi – Odebranie kamyczka od Dashiego
Walka o Magiczną Szkatułkę
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Kula Tornami

Dashi – nic

Zwycięza Omi (Dashi pozwala mu wygrać)
15 Cytadela Zagłady (Citadel of Doom)
brak Pojedynków Mistrzów
16 Łuska Błyskawicy (Shard of Lightning)
Pojedynek Trzech Mistrzów
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer kontra Robot Jack – Kto dłużej utrzyma się na drzewie
Walka o Srebrzystą Mantę
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Język Saipinga

Jack Spicer – Łuska Błyskawicy Robot Jack – Opończa Cieni

Zwycięza Omi
17 Kryształowe Okulary (The Crystal Glasses)
Pojedynek Omi kontra Vlad – Ucieczka z labiryntu zanim zaleje go woda
Walka o Hełm Wushu
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Kryształowe Okulary

Vlad – Trzytonowa Tunika

Zwycięza Omi
18 Miasto PandaBubby (Pandatown)
Pojedynek Trzech Mistrzów
Pojedynek Raimundo kontra Jack Spicer kontra PandaBubba – Wyścig surfingowy
Walka o Latawiec Longi
Postawione

Shen Gong Wu

Raimundo – Oko Mistrza Dashi

Jack Spicer – Pajęczy Grzebień PandaBubba – Pięść Tebigonga

Zwycięza Raimundo
19 Wielki Omi (Sizing Up Omi)
Pojedynek Clay kontra Cyklop – Strącenie przeciwnika ze skały
Walka o Rękawicę Jisaku
Postawione

Shen Gong Wu

Clay – Odwracające Lustro

Cyklop – Skrzydła Tinabi

Zwycięza Cyklop
Shen Yi Bu
Pojedynek Omi kontra Cyklop – Wyścig przez Dolinę Śmierci
Walka o Kolec Starych Piorunów
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Kula Tornami i Skrzydła Tinabi

Cyklop – Odwracające Lustro i JetBootsu

Zwycięza Omi
20 Wejście Smoka (Enter the Dragon)
Pojedynek Omi kontra Zły Dojo – Schwytanie przeciwnika
Walka o Miotacz Jedwabiu
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Pałeczki Przemiany (ale używa także Opończy Cieni i Odwracającego Lustra)

Zły Dojo – Pięść Tebigonga (nie użyta w walce)

Zwycięza Omi
21 Piasek Czasu (Sands of Time)
Pierwszy Pojedynek Mistrzów Tsunami
Pojedynek Omi i stary Omi kontra Jack Spicer i stary Jack Spicer – Dotrzeć na szczyt labiryntu-piramidy
Walka o Rubin Ramzesa
Postawione

Shen Gong Wu

Omi i stary Omi – Trzecia Ręka i Kolec Starych Piorunów

Jack Spicer i stary Jack Spicer – Małpia Buława i Moneta Modliszki

Zwycięza Omi i stary Omi
22 Słyszeć Trochę Zła, Widzieć Trochę Zła (Hear Some Evil, See Some Evil)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Większa beksa przegrywa
Walka o worek Shen Gong Wu
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Miotacz Jedwabiu

Jack Spicer – Muszla Telepatii

Zwycięza Omi
23 Ucieczka Koszmarów (Dreamscape)
Pierwszy Ośmioosobowy Pojedynek Mistrzów
Pojedynek Omi, Raimundo, Clay i Kimiko kontra Babcia Lily, Wielka Meduza, Miniko Wiewiórka i Ma’Chica – Walka Sumo (Kto wypadnie z ringu)
Walka o Przyczajoną Pumę
Postawione

Shen Gong Wu

OmiRaimundoClay i Kimiko – Trzytonowa Tunika, Miotacz Jedwabiu, Giętki Lotos i Opończa Cieni

Miniko, Wielka Meduza, Babcia Lily i Ma’Chica – Ogon Węża, Trzecia Ręka, Pięść Tebigonga i Oko Mistrza Dashi

Zwycięza Omi, Raimundo, Clay i Kimiko
24 Mistrz Mnich Guan (Master Monk Guan)
Pierwszy Normalny Pojedynek Mistrzów
Pojedynek Mistrz Mnich Guan kontra Chase Young
Walka o wolność Dojo i shaolińskich Smoków
Postawione

Shen Gong Wu

Chase Young – nic (broń własna)

Mistrz Mnich Guan – nic (broń własna)

Zwycięza Mistrz Mnich Guan
25 Zło Wewnątrz (The Evil Within)
Pojedynek Kimiko kontra Sibini – Kto pierwszy złapie Skrzydła Monarchy i wyskoczy z ringu gejzerów
Walka o Skrzydła Monarchy
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko – Oko Mistrza Dashi

Sibini – Pajęczy Grzebień

Zwycięza Kimiko
26 Zamrożenie (The Deep-Freeze)
Shen Yi Bu
Pojedynek Omi kontra Raksha – Lodowy Hokej
Walka o Gwiazdę Hanabi
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Kula Tornami i Złote Pazury Tygrysa

Raksha – Księżycowy Medalion i Serce Jonga

Zwycięza Omi
27 Krzyk syreny (Screams of the Siren)
Pojedynek Jack Spicer kontra Omi – Wspinaczka na górę lodową
Walka o Skrzela Hamachi
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Kula Tornami

Jack Spicer – JetBootsu

Zwycięza Omi
Pojedynek Omi kontra Dyris – Odebranie przeciwnikowi Shen Gong Wu w walce na lądzie
Walka o Czarnego Żuka
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Skrzela Hamachi

Syrena Dyris – Pięść Tebigonga

Zwycięza Omi
28 Czarne Żmije (The Black Vipers)
Pojedynek Clay kontra Jessie – Wyścig na motorach Żmij
Walka o worek Shen Gong Wu
Postawione

Shen Gong Wu

Clay – Pałeczki Przemiany

Jessie – Miotacz Jedwabiu

Zwycięza Jessie
29 Cesarski Skorpion Kontratakuje (The Emperor Scorpion Strikes Back)
Ośmioosobowy Pojedynek Mistrzów
Pojedynek Shaolin kontra Straszliwa Czwórka – Liny Ciemności (kto ostatni się utrzyma, wygrywa)
Walka o Cesarskiego Skorpiona
Postawione

Shen Gong Wu

Shaolin – Oko Sokoła

Straszliwa Czwórka – Kula Tornami

Zwycięza Shaolin
30 Powrót PandaBubby (The Return of PandaBubba)
Pojedynek Kimiko kontra PandaBubba – Gra w Błotne Zombie 4
Walka o Kość Zing Zom
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko – Miotacz Jedwabiu

PandaBubba – Opończa Cieni

Zwycięza Kimiko
31 Ostatnie Kuszenie Raimunda (The Last Temptation of Raimundo)
Pojedynek Omi, Kimiko, Clay kontra Wuya i Raimundo – Ukradnij przeciwnikowi jego Shen Gong Wu
Walka o wolność Raimunda
Postawione

Shen Gong Wu

OmiKimiko i Clay – Pajęczy Grzebień, Giętki Lotos i Pięść Tebigonga

Wuya – Trzecia Ręka, Hełm Jonga i Moneta Modliszki (ale użyła też Opończy Cieni)

Zwycięza Omi, Kimiko, Clay
32 Rok Zielonej Małpy (The Year of the Green Monkey)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Kto dłużej utrzyma się na drążkach
Walka o Pałeczki Przemiany
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Moneta Modliszki

Jack Spicer – Małpia Buława

Zwycięza Omi
33 Demoniczne Nasionko (The Demon Seed)
Shen Yi Bu
Pojedynek Raimundo kontra Demoniczne Nasionko (Gigi) – Kto pierwszy znajdzie Shen Gong Wu
Walka o Księżycową Szarańczę
Postawione

Shen Gong Wu

Raimundo – Oko Sokoła i Skrzela Hamachi

Demoniczne Nasionko (Gigi) – Kolec Starych Piorunów i Odwracające Lustro

Zwycięza Raimundo
34 Nowy Porządek (The New Order)
Pojedynek Chase kontra Omi – Podążaj za Mistrzem (naśladowanie figur kung-fu przeciwnika)
Walka o Monetę Modliszki
Postawione

Shen Gong Wu

Chase Young – Opończa Cieni

Omi – Kula Tornami

Zwycięza Omi (Chase daje Omiemu wygrać)
35 Uczeń (The Apprentice)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Gra w "prawda czy fałsz"
Walka o Monsunowe Sandały
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Miotacz Jedwabiu

Jack Spicer – Giętki Lotos

Zwycięza Omi
36 Coś o Jermainie (Something Jermaine)
Pojedynek Mistrzów Tsunami
Pojedynek Omi kontra Jermeine kontra Tubbimura kontra Jack – Walka gladiatorów
Walka o Złoty Palec
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Rubin Ramzesa

Jermeine – Lasso Boa Boa Tubbimura – Opończa Cieni Jack Spicer – Mandżurska Muszka

Zwycięza Omi i Jermeine
37 Niebezpieczne umysły (Dangerous Minds)
Pojedynek Omi kontra Jack Spicer – Gra w chowanego z Shen Gong Wu w błocie
Walka o Myszkę Hodoku
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Kula Tornami

Jack Spicer – Język Saipinga

Zwycięza Jack Spicer
38 Osąd Omiego (Judging Omi)
brak Pojedynków Mistrzów
39 Ratowanie Omiego (Saving Omi)
brak Pojedynków Mistrzów
40 Odzyskanie Omiego (Finding Omi)
Pojedynek Shaolin kontra Heylin – Shaolińska piłka do czwartego gola
Walka o wolność Omiego
Postawione

Shen Gong Wu

bez używania Shen Gong Wu
Zwycięza Shaolin
41 Rajski Ptak (Bird of Paradise)
brak Pojedynków Mistrzów
42 Podwójne Życie Hannibala Fasolki (The Life and Times of Hannibal Roy Bean)
Pojedynek Kimiko kontra Wuya – Deszcz meteorów
Walka o Przeobrażacz
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko – Yang Jojo

Wuya – Ying Jojo

Zwycięza Kimiko
43 Miasto Omiego (Omi Town)
Pojedynek Omi kontra mama Omiego (robot wykonany przez Jack Spicer) – Bambusowe Skoki
Walka o stos Shen Gong Wu
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Lasso Boa Boa (nie użyte w walce)

Mama Omiego (robot wykonany przez Jack Spicer) – Kula Tornami

Zwycięza Omi
44 Skarb Ślepego Szermierza (Treasure of the Blind Swordsman)
Pojedynek Trzech Mistrzów
Pojedynek Strażnik Skarbu kontra Jack Spicer i Wuya – Gra w "Imperatora pociągu"
Walka o worek Shen Gong Wu
Postawione

Shen Gong Wu

Strażnik Skarbu – Moneta Modliszki

Jack Spicer – Kolec Starych Piorunów Wuya – Miotacz Jedwabiu

Zwycięza Strażnik Skarbu
45 Olej w Rodzinie (Oil in the Family)
Pojedynek T-Rex kontra Raimundo – Jurajskie Szachy
Walka o Rio Reverso
Postawione

Shen Gong Wu

T-Rex – Pałeczki Przemiany

Raimundo – Rubin Ramzesa

Zwycięza Raimundo
46 Powrót Mistrza Mnicha Guana (The Return Of Master Monk Guan)
Pojedynek Omi kontra Raimundo – Sparing świątyni Shaolin

Pojedynek w trakcie trwania zmieniony w Pojedynek Mistrzów Va Bank

Walka o worek Shen Gong Wu
Postawione

Shen Gong Wu

Omi – Skrzela Hamachi (później wszystkie Shen Gong Wu Shaolinu)

Raimundo – Klawe Klapki (później skradzione Shen Gong Wu i Skarb Ślepego Szermierza)

Zwycięza Omi – (Raimundo daje mu zwyciężyć)
47 Łowca Snów (The Dream Stalker)
Kosmiczne Zderzenie
Pojedynek Omi, Kimiko i Clay kontra Szafirowy Smok, szafirowa małpa i szafirowy nosorożec – Walka z przeciwnikiem
Walka o Cięcie Cienia
Postawione

Shen Gong Wu

OmiKimiko i Clay – Kula Tornami

Szafirowy Smok, małpa i nosorożec – Szafirowy Smok i w innym miejscu toczył się pojedynek Raimundo kontra Hanibal Roy Fasolka

Zwycięza Raimundo, Omi, Kimiko i Clay
48 Chucky Choo (Chucky Choo)
Pojedynek Wuya kontra Dojo – Shaolińskie Flippery
Walka o fałszywą Kulę Tornami
Postawione

Shen Gong Wu

Wuya – wszystkie Shen Gong Wu

Dojo – nic

Zwycięza Wuya
49 Wu Zyskało Moc? (Wu Got The Power?)
brak Pojedynków Mistrzów
50 Zemsta Hannibala (Hannibal’s Revenge)
Pojedynek Trzech Mistrzów
Pojedynek Kimiko (jako Jack Spicer) kontra Chase Young kontra Hannibal Roy Fasolka – kto się utrzyma na skałach, wygrywa
Walka o Armatni Miotacz
Postawione

Shen Gong Wu

Kimiko (jako Jack Spicer) – Muszla Telepatii

Chase Young – Ogon Węża (nie użyty w walce) Hannibal Roy Fasolka – Przeobrażacz

Zwycięza Kimiko (jako Jack Spicer)
51 Czas po Czasie, cz. 1 (Time After Time, Part 1)
brak Pojedynków Mistrzów
52 Czas po Czasie, cz. 2 (Time After Time, Part 2)
Poczwórny, Wymienny Pojedynek Mistrzów
Pojedynek Raimundo, Clay, Kimiko i Omi kontra Hannibal Roy Fasolka, Mistrz Guan, Wuya i Chase Young – Uratowanie uwięzionej dziewicy (Dojo)
Walka o Oko Mistrza Dashi
Postawione

Shen Gong Wu

Shaolin – Armatni Miotacz, Lasso Boa Boa, Mrówki Majtkówki, Kula Tornami

Heylin – Przeobrażacz, Łapka Ju-Ju, Księżycowa Szarańcza, Ogon Węża

Zwycięza Shaolin

Kto i ile[edytuj]Edytuj

Xiaolin[edytuj]Edytuj

  • Omi – Uczestniczył w 26 Pojedynkach Mistrzów
  • Kimiko – Uczestniczyła w 11 Pojedynkach Mistrzów
  • Raimundo – Uczestniczył w 12 Pojedynkach Mistrzów
  • Clay – Uczestniczył w 10 Pojedynkach Mistrzów
  • Jermaine – Uczestniczył w 2 Pojedynkach Mistrzów (wygrał wszystkie)
  • Dojo – Uczestniczył w 3 Pojedynkach Mistrzów (w jednym jako zły, w drugim jako strażnik shen gong wu, każdy przegrał)
  • Mistrz Mnich Guan – Uczestniczył w 2 Pojedynkach Mistrzów (w jednym jako zły, wygrał 1)

Heylin[edytuj]Edytuj

  • Wuya – Uczestniczyła w 6 Pojedynkach Mistrzów
  • Jack – Uczestniczył w 26 Pojedynkach Mistrzów
  • Katnappé – Uczestniczyła w 2 Pojedynkach Mistrzów
  • Tubbimura – Uczestniczył w 4 Pojedynkach Mistrzów
  • Kameleobot – Uczestniczył w 2 Pojedynkach Mistrzów
  • Robot Jack – Uczestniczył w 1 Pojedynku Mistrzów (przegrał)
  • Vlad – Uczestniczył w 1 Pojedynku Mistrzów (przegrał)
  • Cyklop Heylinu – Uczestniczył w 2 Pojedynkach Mistrzów (przegrał jeden)
  • Chase Young – Uczestniczył w 5 Pojedynkach Mistrzów (wszystkie przegrał)
  • Hannibal Roy Fasolka – Uczestniczył w 2 Pojedynkach Mistrzów
  • Raksha – Uczestniczył w 1 Pojedynku Mistrzów (przegrał)
  • Gigi – Uczestniczył w 1 Pojedynku Mistrzów(przegrał)
  • Mama Omiego – Uczestniczyła w 1 Pojedynku Mistrzów (tak naprawdę to był robot, który ją udawał) (przegrała)

Inni[edytuj]Edytuj

  • PandaBubba – Uczestniczył w 2 Pojedynkach Mistrzów (każdy przegrał)
  • Sibini – Uczestniczył w 1 Pojedynku Mistrzów (przegrał)
  • Dyris – Uczestniczyła w 1 Pojedynku Mistrzów (przegrała)
  • Jessie Bailey – Uczestniczyła w 1 Pojedynku Mistrzów (wygrała)
  • Strażnik Skarbu – Uczestniczył w 1 Pojedynku Mistrzów (wygrał)
  • T-Rex – Uczestniczył w 1 Pojedynku Mistrzów (przegrał)

Rodzaje pojedynków mistrzów[edytuj]Edytuj

  • Pojedynek Mistrzów – jest to pojedynek, w którym uczestniczy dwójka zawodników. Każdy stawia jedno Shen Gong Wu.
  • Normalny Pojedynek Mistrzów – również uczestniczy w nim dwójka zawodników, choć może ich być więcej. Nie używa się Shen Gong Wu – liczą się tylko własne umiejętności i ewentualnie własna broń. Stawką w nim nie jest Shen Gong Wu.
  • Shen Yi Bu – w takim pojedynku zawodnicy mogą postawić dwa lub więcej Shen Gong Wu. Na każde Shen Gong Wu przypadać może również jeden zawodnik, wskutek czego może ich być nawet czworo i więcej.
  • Shen Yi Bu z zamianami – zasady są identyczne jak w zwykłym Shen Yi Bu, jednak tutaj zawodnicy wymieniają się Shen Gong Wu podczas walki.
  • Shen Yi Bu Den – W takim pojedynku po każdej stronie walczą dwie osoby, każda ze stron ma do dyspozycji dwa Shen Gong Wu, ale wygrywa się tylko jeden.
  • Shen Yi Bu Va Banque – kolejna odmiana Shen Yi Bu z identycznymi zasadami, jednak tutaj stawką są wszystkie Shen Gong Wu, jakie tylko zawodnik posiada.
  • Pojedynek Trzech Mistrzów – do takiego pojedynku dochodzi, gdy o jedno Shen Gong Wu bije się troje zawodników. Każdy stawia jedno Wu, a zasady są identyczne jak w zwykłym Pojedynku Mistrzów.
  • Pojedynek Mistrzów Tsunami – odmiana pojedynku Shen Yi Bu, w którym bierze udział czterech zawodników, a każdy z nich stawia jedno swoje Shen Gong Wu. Wojownicy mogą walczyć w drużynach.
  • Poczwórny Pojedynek Mistrzów – układ sił podobny jak w Ośmioosobowym Pojedynku Mistrzów, z tą różnicą, że Shen Gong Wu w momencie wyzwania dotykają zaledwie dwie osoby – po jeden z każdej strony. Poczwórny Pojedynek Zamiennydodatkowo pozwala na udział w grze zaledwie jednemu zawodnikowi z danej drużyny – pozostali czekają na swoją kolej.
  • Ośmioosobowy Pojedynek Mistrzów – zasady takie same jak w Standardowym Pojedynku Mistrzów, jednak jak sama nazwa wskazuje staje do niego aż osiem osób: czworo na czworo, z których każda dotknęła Shen Gong Wu. Na każdego zawodnika przypada jedno Shen Gong Wu.
  • Kosmiczne Zderzenie – Pojedynek Mistrzów, który różni się zupełnie od pozostałych. Dwóch zawodników stających do Standardowego Pojedynku Mistrzów dobiera sobie do drużyny każdy dwóch zawodników. Obie drużyny mają do dyspozycji tylko jedno Shen Gong Wu. Pojedynek odbywa się na zasadzie trzech oddzielnych walk na tych samych zasadach. Może też być tak, że walka odbywa się z postacią stworzoną w większości z Shen Gong Wu (jak w przypadku Raimunda przy Komecie Heylinu lub Szafirowego Smoka), wtedy drużyna bez tej postaci ma do dyspozycji 3 Wu, podobnie jak ta dziwna postać.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki